O nás

Společnost Náš NET, s.r.o. vznikla v polovině roku 2006. Zakladateli a zároveň spoluvlastníky firmy jsou Ladislav Procházka a firma Briard, s.r.o. Prvotním impulsem pro vznik společnosti byla nepřítomnost kvalitních alternativních poskytovatelů internetu a hlasových služeb v Českém Brodě a okolí.

Hlavním zaměřením firmy je poskytování vysokorychlostního internetového připojení pro firmy i domácnosti včetně hlasových služeb. Chceme nabízet služby vysokorychlostního internetu a hlasové služby v parametrech a hlavně za ceny, které odpovídají dnešní době a hlavně potřebám našich klientů. Nabídka služeb je neustále rozšiřována podle potřeb a požadavků zákazníků.

Společnost Náš NET má své sídlo v Českém Brodě. Pro tento region a jeho okolí budujeme kvalitní bezdrátovou síť pro přenos dat i hlasu. Síť je neustále rozšiřována a zdokonalována na základě celosvětových trendů a nejnovějších technologií v oblasti bezdrátové komunikace. Náš NET se tak snaží svým zákazníkům poskytovat vždy nejlepší a nejvhodnější telekomunikační služby.

Briard Prodej a servis počítačů Navštivte www.briard.cz